O nás

VÍNO TUREČEK a.s., je mladá, progresívne sa rozvíjajúca vinárska firma.

Vinárstvo Víno Tureček nájdete v najsevernejšej časti Záhoria v obci Vrádište, medzi mestami Holíč a Skalica. Tradícia výroby vína v obci siaha minimálne do 15. storočia, čo potvrdzuje motív viniča aplikovaný v erbe obce spolu s vinárskym nožom. Aj v našej rodine sa znalosti výroby vína odovzdávali z otca na syna v priebehu niekoľkých desaťročí.

Práve táto dlhá tradícia nás v roku 2008 viedla k rozhodnutiu založiť si profesionálne vinárstvo s názvom Víno Tureček, ktoré by skĺbilo rodinnú tradíciu s najmodernejšími súčasnými znalosťami vinohradníctva a vinárstva, získanými počas štúdia tohto odboru na Záhradníckej fakulte Mendelovej univerzity v Lednici na Morave. Práve vďaka odborným znalostiam a kontaktom s najlepšími slovenskými a moravskými vinármi sa naše vinárstvo rýchlo etablovalo na slovenskom trhu s vínom. Kvalitu našich vín potvrdzujú ocenenia získané na renomovaných vinárskych výstavách tak na Slovensku, ako aj v susedných krajinách.

Každý rok Víno Tureček vyrobí okolo 10 druhov vín, prevažne z hrozna získaného z tých najlepších skalických, modranských a štúrovských vinohradov. Bližšie o našich odrodách si môžete prečítať v našom BLOGU. Nájdu sa medzi nimi tak tradičné, suché akostné vína, ako aj moderné, prírodne sladké biele vína s vyšším obsahom zvyškového cukru, s ktorými sme si už získali srdce nejedného milovníka vín. Víno Tureček ponúka širokú plejádu vín, v ktorej si každý nájde svojho favorita. Prioritou firmy Víno Tureček je dodržať čo najvyššiu kvalitu vín vyrobených v limitovanej produkcii.

Turecek_web_ikonky-08

Moderné technológie

Pri výrobe vína používame inovatívne postupy a zavádzame nové metódy.

Turecek_web_ikonky-06

100% Garancia vrátenia peňazí

Na všetky dodávky vína garantujeme v prípade nespokojnosti s kvalitou vrátenie peňazí.

Turecek_web_ikonky-07

24/7 Podpora

Zodpovieme všetky dotazy a otázky kedykoľvek, telefonicky, mailom alebo cez sociálne siete.

Čo hovoria zákazníci?

Heading title icon