Služby

Turecek_web_ikonky_Degustacia

Degustácia

Služby, ktoré získate vo Víno Tureček sú rôzne. Ak navštívite Vinárstvo Tureček, tak máte 100% istotu, že sa stretnete priamo s výrobcom vína Tomášom, ktorý vám priamo vo výrobe umožní „okoštovať“ vínka priamo z nerezových tankov alebo barikových sudov, v ktorých víno sceľuje ešte pred jeho nafľašovaním. Tomáš je „veselá kopa“, takže pri koštovaní za zaručene nudiť nebudete 🙂 Tomáš predstavuje spojenie rodinnej tradície s najmodernejšími súčasnými znalosťami vinohradníctva a vinárstva, ktoré získal počas štúdia tohto odboru na Záhradníckej fakulte Mendelovej univerzity v Lednici na Morave. Práve vďaka odborným znalostiam a kontaktom s najlepšími slovenskými a moravskými vinármi sa naše vinárstvo rýchlo etablovalo na slovenskom trhu s vínom. Kvalitu našich vín potvrdzujú ocenenia získané na renomovaných vinárskych výstavách tak na Slovensku, ako aj v susedných krajinách.

“Super pohostinnosť a vynikajúce víno. Objednali sme si privátnu degustáciu a nemalo to chybu. Dostali sme odpovede na všetky naše otázky a musím povedať, že pán vinár sa skutočne vyzná! 🙂

Nemáte čas na vinársku turistiku alebo preferujete ochutnávku u vás doma alebo vo vašej firme? Nie je problém. Vinárstvo Tureček je schopné vám zabezpečiť degustáciu vína priamo v teple vášho rodinného krbu.

Turecek_web_ikonky_Svadobné vína

Svadobné vína

Služby pre snúbencov. V prípade, že ste sa rozhodli pre zmenu Vášho sociálneho statusu zo „single na married“, tak vám ponúkame originálne svadobné vínka od ochutnávky, cez návrh etikety až po dodanie vína priamo na váš svadobný stôl. Stačí si len vybrať z našej ponuky. V prípade, že máte záujem ochutnať, tak pri úvodnej objednávke, vám dáme zľavu 10€. Stačí v košíku zadať kupón s názvom “anovinoturecek”. Ak by vás naše víno presvedčilo stačí poslať dopyt na adresu objednavky@vino-turecek.sk a my vám vypracujeme ponuku na mieru.

Turecek_web_ikonky_Firemné vína

Firemné vína

Služby pre firmy, sú tak isto ako svadobné vína v našej ponuke. Ponúkame možnosť pre firmy prezentovať sa svojim personalizovaným vínom, kde vám ponúkame vybrať si víno, spracujeme vám návrh etikety podľa vašich požiadaviek na vybrané vína a dodáme vám vína priamo do vašej firmy. Na vaše želanie môžeme pripraviť aj darčekové sety pre vašich zamestnancov.